FATALITY Strikers-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FATALITY Strikers-forum

FS_@ - FATALITY forum
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» We're back
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 1:10 pm by WookiE

» a ta clan še sploh obstaja
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeThu Nov 19, 2009 5:30 pm by FS_@ BaSSiie

» NEW SERVER OLL BY ProPlayers OLL INVAITED COME AND SEE !!!!!
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 11:05 am by Roger_that_BOSS

» OK VSI SE PRIJAVITE NA FORUM !!!!!!!!!! OBVEZNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ......hvala usem
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 3:19 pm by FS_@ BaSSiie

» im back ( server back online)
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 3:09 pm by FS_@ BaSSiie

» prite igrt
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeThu Jul 16, 2009 4:21 am by fs_@*albrim*

» zkj ni vec multi ranka na slo publiku?
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeTue Jul 14, 2009 4:51 am by fs_@*albrim*

» Officall FS_@ song
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeTue Jul 14, 2009 4:38 am by fs_@*albrim*

» Slabo sodelovanje na FORUMU !!
kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSun Jul 05, 2009 11:50 pm by lh2kl *blaz*

Top posters
fs_@*albrim*
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
FS_@ BaSSiie
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
xsannyx
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
KINGPING
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
DenXxX
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
Kyuubi Jinchuuriki
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
Roger_that_BOSS
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
Mold03
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
lh2kl *blaz*
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 
EvoluTion
kaj mi je vsec na slo public I_vote_lcapkaj mi je vsec na slo public I_voting_barkaj mi je vsec na slo public I_vote_rcap 

 

 kaj mi je vsec na slo public

Go down 
3 posters
AuthorMessage
lh2kl *blaz*




Posts : 60
Points : 5572
Reputation : 8
Join date : 2009-05-18
Location : slo ljubljana

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: kaj mi je vsec na slo public   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 12:28 pm

dobr mi je kso dobri igralci pa mape tut hude.amnini so dobri lol! Like a Star @ heaven Very Happy
Back to top Go down
xsannyx




Posts : 192
Points : 6129
Reputation : 4
Join date : 2009-05-27
Location : Polzela

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: Re: kaj mi je vsec na slo public   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 12:29 pm

lh2kl *blaz* wrote:
dobr mi je kso dobri igralci pa mape tut hude.amnini so dobri lol! Like a Star @ heaven Very Happy
itak Smile slo public owna! vazn da se ne krega pa ne cita Smile pa da admini znajo
Back to top Go down
fs_@*gazo*




Posts : 27
Points : 5510
Reputation : 0
Join date : 2009-05-26
Age : 28
Location : SLO ljublajana (štepc)

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: kaj mi je vsec na slo publicu   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 12:38 pm

men je tut klan dobr k ne citaj pa adiminni so dobri
Back to top Go down
lh2kl *blaz*




Posts : 60
Points : 5572
Reputation : 8
Join date : 2009-05-18
Location : slo ljubljana

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: ADMIN   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 2:03 pm

DOBR JE BIT ADMIN K MAS ZELENO PISAVO PA LAHK MENJAS MAPE
Back to top Go down
lh2kl *blaz*




Posts : 60
Points : 5572
Reputation : 8
Join date : 2009-05-18
Location : slo ljubljana

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: KAKO PRIDES V CLAN   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 2:06 pm

IGRAS NA SLO PUBLICU PA UPRASA ADMINA CE LAHKO PRIDS V CLAN TO JE VSE
Back to top Go down
lh2kl *blaz*




Posts : 60
Points : 5572
Reputation : 8
Join date : 2009-05-18
Location : slo ljubljana

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: NAJ NAJ SERVER NA SVETU   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 2:11 pm

to je slo public sej drugi sploh niso dobri to je pravi server ali clan lol! queen afro
Back to top Go down
lh2kl *blaz*




Posts : 60
Points : 5572
Reputation : 8
Join date : 2009-05-18
Location : slo ljubljana

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: slo public fs clan   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 2:14 pm

najboljs na svetu je ta clan vse lahk delas kar hocs lol!
Back to top Go down
xsannyx




Posts : 192
Points : 6129
Reputation : 4
Join date : 2009-05-27
Location : Polzela

kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: Re: kaj mi je vsec na slo public   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitimeSat May 30, 2009 2:17 pm

lh2kl *blaz* wrote:
najboljs na svetu je ta clan vse lahk delas kar hocs lol!
a si ti hocis mal ubjau gor za bv nabijat ane XP dj neh spammat pa lpo pis tk k usi Smile
Back to top Go down
Sponsored content





kaj mi je vsec na slo public Empty
PostSubject: Re: kaj mi je vsec na slo public   kaj mi je vsec na slo public I_icon_minitime

Back to top Go down
 
kaj mi je vsec na slo public
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» slo public the best server in the world
» STOP SPAMMERS!!
» kakšen je clan slo public in zakaj ga igraš
» slo public
» opinion on the Server slo public

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FATALITY Strikers-forum :: Other :: pohvale, graje-
Jump to: